KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10211239
nr 1021 1239
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Träsnitt, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), stilleben, signerad och dedikerad, 1953, motivet: 13x26
måndag 29 februari 2016
kl 20:33:29
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt